Güz Dönemi Burs Kontenjanları Tükeniyor!

100% Burslu eğitim kontenjanlarımız dolmuştur.
70% ve 50% burslu eğitim fırsatları devam etmektedir.
Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurmak.

Burs kazanma fırsatını kaçırma!

Aşağıdaki formu doldur, mülakatlara katılma fırsatı yakala.

Bu güz döneminde 100 gencimiz SmartPro özel bursları ile Bilişim Eğitimleri alarak sektöre atılma fırsatı elde ediyor!

Eğitiminiz, mesleğiniz ve altyapınız ne olursa olsun Smartpro Bilgisayar Akademisi’ne gelerek bilişim alanında uzmanlaşabilir, bilişim sektöründe çok başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz. Uluslararası bilişim sertifikasyonlarına sahip olarak tüm dünyada aranan nitelikli profesyonellerden olabilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR?

Üniversite mezunu olan ya da halen öğrenci olan, çalışan veya çalışmayan 22-35 yaş arası herkes başvurabilir.

Kimler Katılabilir?

Nasıl Başvuracağım?

Aşağıdaki butona tıkla, formu doldur. Sonrasında eğitim danışmanlarımız en kısa sürede mülakata davet etmek için seni arayacaklar.

HEMEN BAŞVUR
Nasıl Başvuracağım?

Süreç Nasıl İlerleyecek?

Başvurunuz sonrası detaylı bilgilerinizi almak ve bursluluk mülakatını gerçekleştirmek üzere randevu için eğitim danışmanlarımız sizi arayacaklar.

Süreç

Burs Kazananların Kararı Nasıl Verilecek?

Başvurunuz sonrası davet üzerine yapılaca değerlendirme mülakatında eğitim durumunuz, öğrenim görmekte veya mezun olduğunuz bölüm, çalışma durumunuz ve eğitim görmekte veya mezun olduğunuz not ortalamaları üzerinden değerlendirme yapılacak olup mülakat sonrası en kısa sürede sonuçlar hakkında bilgilendirileceksiniz.
Karar

Başvuru Süresi Ne Zaman Dolacak?

100% Burslu eğitimler için kontenjanlar dolmuştur,70% ve %50 burs başvuruları 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Ancak başvuru yoğunluğuna göre SmartPro Bilgisayar Akademisi başvuru süresini azaltma veya uzatma hakkına sahiptir.
Süre
Top